Používame súbory cookie, aby sme mohli naše webové stránky lepšie prispôsobiť Vašim potrebám. Používaním našich webových stránok súhlasíte s ukladaním súborov cookie na Vašom počítači, tablete alebo smartfóne. Viac informácií tu.
Schließen
Výrobky
Výrobky z kalendárneho týždňa CW49 2016
Automatické náramkové hodiny

Automatické náramkové hodiny

Náramkové hodinky s automatickým strojčekom Kedykoľvek pripravené: Tieto pánske hodinky vďaka ich automatickému strojčeku nepotrebujú žiadne batérie. Hodinky majú štvorček s lupou pre lepšie zobrazenie dátumu, otočnú lunetu a sú vodoodolné do 10 barov. Puzdro, spodná časť a náramok sú vyrobené z ušľachtilej ocele, sklo na hodinkách je minerálne sklo, odolné proti poškriabaniu. Vďaka svetielkujúcim ručičkám, ako aj indexom, je možné odčítať čas aj v tme. Masívny náramok z ušľachtilej ocele má bezpečnostné zapínanie.

Naposledy v ponuke: CW49/2016  Darčeky pre mužov

Odoberať Newsletter Tchibo

Áno, chcem každý týždeň dostávať e-mailom bezplatný Newsletter Tchibo, ktorý ma bude informovať o aktuálnych kolekciách, súťažiach, zľavách a špeciálnych akciách. Zobraziť vzorový Newsletter tu
Potvrdzujem, že som si prečítal(a) Podmienky pre spracovanie osobných údajov a súhlasím s nimi.

Stačí jednoducho zadať e-mailovú adresu a hneď všetko funguje
Odoslaním registrácie k newsletteru súhlasím so spracovaním osobných údajov pre účely zasielania newsletteru a potvrdzujem, že som si prečítal(a) Podmienky pre spracovanie osobných údajov a súhlasím s nimi.