Používame súbory cookie, aby sme mohli naše webové stránky lepšie prispôsobiť Vašim potrebám. Používaním našich webových stránok súhlasíte s ukladaním súborov cookie na Vašom počítači, tablete alebo smartfóne. Viac informácií tu.
Schließen
Výrobky z kalendárneho týždňa CW46 2017
Adventný veniec s LED

Adventný veniec s LED

Vianočná dekorácia do interiéru Adventné vence sú neodmysliteľnou súčasťou vianočnej výzdoby. Tento adventný veniec so štyrmi sviečkami z pravého vosku s LED s presvedčivým efektom plápolajúceho plamienka v rôznych veľkostiach miestnosť zahalí do pôsobivého svetla – bez nebezpečenstva požiaru. Plastový veniec je vytvorený veľmi realisticky s jedľovými vetvičkami, bobuľami a šiškami. Osvetlenie napájané batériami – na 100 hodín čarovného osvetlenia Sviečky z pravého vosku s LED v tomto vianočnom osvetlení je možné pohodlne zapínať a vypínať zvlášť pomocou diaľkového ovládania. Čas svietenia s jednou súpravou batérií je približne 100 hodín.
24,95 €
24,95 €
vrátane DPH


Odoberať Newsletter Tchibo

Áno, chcem každý týždeň dostávať e-mailom bezplatný Newsletter Tchibo, ktorý ma bude informovať o aktuálnych kolekciách, súťažiach, zľavách a špeciálnych akciách. Zobraziť vzorový Newsletter tu
Potvrdzujem, že som si prečítal(a) Podmienky pre spracovanie osobných údajov a súhlasím s nimi.

Stačí jednoducho zadať e-mailovú adresu a hneď všetko funguje
Odoslaním registrácie k newsletteru súhlasím so spracovaním osobných údajov pre účely zasielania newsletteru a potvrdzujem, že som si prečítal(a) Podmienky pre spracovanie osobných údajov a súhlasím s nimi.