Používame súbory cookie, aby sme mohli naše webové stránky lepšie prispôsobiť Vašim potrebám. Používaním našich webových stránok súhlasíte s ukladaním súborov cookie na Vašom počítači, tablete alebo smartfóne. Viac informácií tu.
Schließen
Výrobky
Výrobky z kalendárneho týždňa CW8 2018
5-zónový latový rošt s nastaviteľnou časťou na hlavu, cca 100 x 200 cm

5-zónový latový rošt s nastaviteľnou časťou na hlavu, cca 100 x 200 cm

5 zón na ležanie pre pokojný spánok Tento latový rošt má päť zón na ležanie, ktoré sa optimálne prispôsobia každej anatomickej zóne ľudského tela v každej polohe pri spánku. 28 drevených lát s pružinami pritom umožňuje presné a nehlučné odpruženie tela. Stabilizačný stredný popruh sa postará o rovnomerné rozdelenie hmotnosti a efektívne tlmenie vibrácií. Viac flexibility vďaka nastaviteľnej časti na hlavu Mechanicky nastaviteľné latové rošty presvedčia svojou robustnou konštrukciou, nízkou hmotnosťou a skvelým odpružením. Výborne sa hodia predovšetkým pre elastické matrace, napríklad zo studenej peny alebo latexu. Tento latový rošt má časť na hlavu nastaviteľnú do viacerých výšok, a poskytuje teda viac flexibility pre pokojný spánok. Masívny rám z bukového dreva sa hodí do každého rámu postele s priebežnou odkladacou plochou na pozdĺžnych stranách. Latový rošt je ihneď pripravený na použitie a možno ho jednoducho namontovať – bez použitia nástrojov. 5-násobné vystuženie strednej zóny Pružnosť latového roštu možno prispôsobiť podľa potreby príslušnej telesnej hmotnosti prestavením strednej zóny. Pri tomto latovom rošte boli pružinové laty v oblasti bedier a sedu 5-násobne vystužené, teda presne na miestach, kde je telo pri ležaní najťažšie. Možno ho priestorovo úsporne zložiť Latový rošt možno priestorovo úsporne zložiť a pohodlne prenášať.
99,95 €
99,95 €
vrátane DPH


Odoberať Newsletter Tchibo

Áno, chcem každý týždeň dostávať e-mailom bezplatný Newsletter Tchibo, ktorý ma bude informovať o aktuálnych kolekciách, súťažiach, zľavách a špeciálnych akciách. Zobraziť vzorový Newsletter tu
Potvrdzujem, že som si prečítal(a) Podmienky pre spracovanie osobných údajov a súhlasím s nimi.

Stačí jednoducho zadať e-mailovú adresu a hneď všetko funguje
Odoslaním registrácie k newsletteru súhlasím so spracovaním osobných údajov pre účely zasielania newsletteru a potvrdzujem, že som si prečítal(a) Podmienky pre spracovanie osobných údajov a súhlasím s nimi.