Používame súbory cookie, aby sme mohli naše webové stránky lepšie prispôsobiť Vašim potrebám. Používaním našich webových stránok súhlasíte s ukladaním súborov cookie na Vašom počítači, tablete alebo smartfóne. Viac informácií tu.
Schließen
Výrobky z kalendárneho týždňa CW42 2018
4 hry na rozvíjanie šikovnosti

4 hry na rozvíjanie šikovnosti

Či už na dlhej ceste autom, alebo vlakom, doma alebo počas prestávky v škole – malé sivé bunky môžete trénovať vždy. Napríklad s touto súpravou puzzle: Štyri rôzne, abstraktné hry ponúkajú malým a veľkým puntičkárom veľa zábavy a zmenu pre ich hlavičky. Tak sa dá bez nátlaku a hravou formou trénovať IQ aj deťom. A keď si nebudete vedieť rady, môžete hádanku ukončiť aj riešením v návode hry.
8,00 €
8,00
vrátane DPH


Odoberať Newsletter Tchibo

Áno, chcem každý týždeň dostávať e-mailom bezplatný Newsletter Tchibo, ktorý ma bude informovať o aktuálnych kolekciách, súťažiach, zľavách a špeciálnych akciách. Zobraziť vzorový Newsletter tu
Potvrdzujem, že som si prečítal(a) Podmienky pre spracovanie osobných údajov a súhlasím s nimi.

Stačí jednoducho zadať e-mailovú adresu a hneď všetko funguje
Odoslaním registrácie k newsletteru súhlasím so spracovaním osobných údajov pre účely zasielania newsletteru a potvrdzujem, že som si prečítal(a) Podmienky pre spracovanie osobných údajov a súhlasím s nimi.

Podobné výrobky

Dáždnik s efektom zmeny farby

Ak prší, mení farbu: od bielej po pestrofarebnú
12,99 € 9,99 € Quickshop

Károvaná blúzka

Z mäkkej čistej bavlny
14,99 € 7,99 € Quickshop