Používame súbory cookie, aby sme mohli naše webové stránky lepšie prispôsobiť Vašim potrebám. Používaním našich webových stránok súhlasíte s ukladaním súborov cookie na Vašom počítači, tablete alebo smartfóne. Viac informácií tu.
Schließen
Výrobky
Výrobky z kalendárneho týždňa CW29 2018
3-miestna záhradná lavica

3-miestna záhradná lavica

Táto lavica ponúka miesto trom osobám, možno ju však pomocou stola, ktorý sa sklápa dohora, obratom ruky zmeniť na dvojmiestnu so stolíkom v strede. Jej mierne naklonené opierky na ruky sa postarajú o pohodlie pri sedení. Lavica je zhotovená z kvalitného lakovaného akáciového dreva, ktoré má aj certifikát FSC® a je napustené olejom – čo ho robí odolným proti vplyvom počasia a trvácnym.

Naposledy v ponuke: CW29/2018  Na záhradu, balkón aj terasu

Odoberať Newsletter Tchibo

Áno, chcem každý týždeň dostávať e-mailom bezplatný Newsletter Tchibo, ktorý ma bude informovať o aktuálnych kolekciách, súťažiach, zľavách a špeciálnych akciách. Zobraziť vzorový Newsletter tu
Potvrdzujem, že som si prečítal(a) Podmienky pre spracovanie osobných údajov a súhlasím s nimi.

Stačí jednoducho zadať e-mailovú adresu a hneď všetko funguje
Odoslaním registrácie k newsletteru súhlasím so spracovaním osobných údajov pre účely zasielania newsletteru a potvrdzujem, že som si prečítal(a) Podmienky pre spracovanie osobných údajov a súhlasím s nimi.