Používame súbory cookie, aby sme mohli naše webové stránky lepšie prispôsobiť Vašim potrebám. Používaním našich webových stránok súhlasíte s ukladaním súborov cookie na Vašom počítači, tablete alebo smartfóne. Viac informácií tu.
Schließen
Výrobky z kalendárneho týždňa CW3 2018
1 handrička na okná a 1 handrička na leštenie

1 handrička na okná a 1 handrička na leštenie

Pre obzvlášť pekné denné svetlo sa oplatí očistiť okná od jemných vrstiev prachu. Vhodnou výbavou je táto dvojdielna súprava, ktorá pozostáva z jednej handričky na mokré čistenie a jednej handričky na rýchle leštenie bez šmúh. Obidve handričky majú dlhú životnosť, nevytvárajú hrčky a ľahko ich rozoznáte vďaka našitým logám. Hodia sa na mokré čistenie a leštenie hladkých povrchov, ako sú okná, zrkadlá, obkladačky, umývadlá alebo autá.
7,99 €
7,99
vrátane DPH

Naposledy v ponuke: CW3/2018  Dokonalý poriadok

Odoberať Newsletter Tchibo

Áno, chcem každý týždeň dostávať e-mailom bezplatný Newsletter Tchibo, ktorý ma bude informovať o aktuálnych kolekciách, súťažiach, zľavách a špeciálnych akciách. Zobraziť vzorový Newsletter tu
Potvrdzujem, že som si prečítal(a) Podmienky pre spracovanie osobných údajov a súhlasím s nimi.

Stačí jednoducho zadať e-mailovú adresu a hneď všetko funguje
Odoslaním registrácie k newsletteru súhlasím so spracovaním osobných údajov pre účely zasielania newsletteru a potvrdzujem, že som si prečítal(a) Podmienky pre spracovanie osobných údajov a súhlasím s nimi.

Alternatívne výrobky