Používame súbory cookie, aby sme mohli naše webové stránky lepšie prispôsobiť Vašim potrebám. Používaním našich webových stránok súhlasíte s ukladaním súborov cookie na Vašom počítači, tablete alebo smartfóne. Viac informácií tu.
Schließen
Výrobky
Výrobky z kalendárneho týždňa CW28 2018
1-dverová šatníková skriňa

1-dverová šatníková skriňa

Táto šatníková skriňa z našej série »Nábytok pre malé priestory« patrí k obzvlášť úzkym zástupcom svojej kategórie. Na šírke rovných 40 centimetrov poskytuje variabilný úložný priestor na jednej tyči na oblečenie, jednej pevnej poličke a troch vkladacích poličkách nastaviteľných do 5 rôznych výšok. Možno ju modulárne rozšíriť Skriňa s pevnými plastovými hranami odolnými proti nárazom má úchytky vo vzhľade pravej kože v matnej hnedej farbe a plastové nožičky odolné proti oderu s chráničmi podlahy. Dvere majú tlmič dverí na jemné a nehlučné zatváranie a vďaka zaklapávacím pántom sú namontované za okamih. A ak potrebujete viac miesta, skriňu možno modulárne rozšíriť na jednu veľkú skriňovú stenu.


Odoberať Newsletter Tchibo

Áno, chcem každý týždeň dostávať e-mailom bezplatný Newsletter Tchibo, ktorý ma bude informovať o aktuálnych kolekciách, súťažiach, zľavách a špeciálnych akciách. Zobraziť vzorový Newsletter tu
Potvrdzujem, že som si prečítal(a) Podmienky pre spracovanie osobných údajov a súhlasím s nimi.

Stačí jednoducho zadať e-mailovú adresu a hneď všetko funguje
Odoslaním registrácie k newsletteru súhlasím so spracovaním osobných údajov pre účely zasielania newsletteru a potvrdzujem, že som si prečítal(a) Podmienky pre spracovanie osobných údajov a súhlasím s nimi.