mood_order
Vyhľadávanie v e-shope 

Do políčka „Hľadať výrobky“ v hornej časti stránky zadajte názov alebo číslo výrobku resp. výraz, ktorý najlepšie charakterizuje to, čo hľadáte. Kliknutím na lupu alebo stlačením klávesy Enter potvrdíte Vaše vyhľadávanie a zobrazí sa Vám stránka s výsledkami.
 
Už počas zadávania hľadaného výrazu Vám vyhľadávač navrhne pojmy, ktoré sa zobrazia v ľavej časti ponuky. Kliknutím na niektorý z pojmov sa zobrazí stránka s výsledkami vyhľadávania.

V pravej časti ponuky sa zobrazujú konkrétne výrobky zodpovedajúce hľadanému výrazu. Kliknutím na niektorý z výrobkov sa dostanete priamo na stránku produktu.

Výsledky vyhľadávania

Na stránke s výsledkami vyhľadávania nájdete výrobky z aktuálneho sortimentu alebo sa môžete nechať inšpirovať výrobkami z minulých kolekcií.
Ak zadáte všeobecné pojmy, môže sa stať, že sa zobrazí väčší počet výsledkov vyhľadávania. V takom prípade môžete výsledky vyhľadávania zúžiť pomocou filtrov.

Možnosti filtrovania:
(1) veľkosť
(2) farba
(3) cena

Kliknutím na vybraný filter sa zobrazia jeho možnosti. Môžete si vybrať viacero nastavení a filtrov súčasne. Opätovným kliknutím na nastavenie alebo filter ich zrušíte. Kliknutím na „Zrušiť všetky filtre“ sa zobrazí Váš pôvodný výsledok.

Žiadne alebo nevhodné zhody 

Overte, či  je výraz správne napísaný
Skúste zadať podobný výraz
Pokúste sa zadať všeobecnejší výraz
Zmenšite počet zadaných výrazov

Výrobok už nie je dostupný

Pri výrobkoch, ktoré sa predávajú aj v našich kamenných predajniach, máte možnosť overiť si ich dostupnosť vo Vami vybranom obchode Tchibo, priamo na stránke produktu, kliknutím sa odkaz „Overiť dostupnosť v kamenných obchodoch“. 
Niektoré naše výrobky, ako napríklad nábytok alebo iné objemné výrobky nie sú dostupné v kamenných obchodoch. Pri každom výrobku v e-shope Tchibo nájdete zoznam možných dodacích adries produktu.