Schließen
Výrobky
Výrobky z kalendárneho týždňa CW20 2016
Zavárací hrniec z ušľachtilej ocele

Zavárací hrniec z ušľachtilej ocele

Tento zavárací hrniec z ušľachtilej ocele 18/10 je nenahraditeľnou pomôckou pri varení marmelády! S objemom takmer desať litrov sa výborne hodí aj na veľké množstvá. Vďaka veľkému otvoru sa môže pri príprave marmelády alebo chutney tekutina rýchlo odpariť. Sendvičové dno optimálne udržiava teplo. Keď sú už všetky poháre naplnené, dá sa hrniec pohodlne vyčistiť v umývačke riadu. Všestranný s praktickými detailmi Vďaka stupnici do 8 litrov na vnútornej strane je meranie prísad hračkou. Hrniec má ucho, výlevku a rukoväť na protiľahlej strane na ľahké prelievanie. Je ideálny na zaváranie, ale môžete ho používať aj na prípravu mäsových štiav, polievok a hustých polievok. Vhodný na všetky druhy sporákov – vrátane indukčných Tento hrniec sa môže používať na každom sporáku a je vhodný aj na moderné indukčné varné dosky.


Odoberať Newsletter Tchibo

Áno, chcem každý týždeň dostávať e-mailom bezplatný Newsletter Tchibo, ktorý ma bude informovať o aktuálnych kolekciách, súťažiach, zľavách a špeciálnych akciách. Zobraziť vzorový Newsletter tu
Oboznámil/a som sa s dôležitými informáciami v sekcii Podmienky spracovania osobných údajov spoločnosti Tchibo Slovensko spol. s r.o..

Stačí jednoducho zadať e-mailovú adresu a hneď všetko funguje