Schließen
Výrobky
Výrobky z kalendárneho týždňa CW40 2016
Záhradnícke nožnice s račňou 2 v 1

Záhradnícke nožnice s račňou 2 v 1

Záhradnícke nožnice a nožnice s račňou v jednom – takto budete mať vždy poruke tie správne nožnice a môžete ideálne spracovať vetvy až do priemeru 24 mm. Výnimočne ostré a úžasne praktické Výnimočne ostrá čepeľ z kvalitnej ocele s povrchovou úpravou Teflon® sa postará o ľahké a čisté strihanie, vďaka rukovätiam z kvalitného hliníka s protišmykovou plastovou vložkou sa nožnice bezpečne držia v ruke. Štandardné nožnice sa na nožnice s funkciou račne s optimálnym pákovým efektom zmenia veľmi jednoducho pomocou páky, nožnice sa zaisťujú jednoručnou bezpečnostnou poistkou. Hubka v rukoväti Súčasťou rukoväti je aj vhodná čistiaca hubka – na jednoduché vyčistenie nožníc hneď po ukončení práce.

Naposledy v ponuke: CW40/2016  Jeseň v záhrade

Odoberať Newsletter Tchibo

Áno, chcem každý týždeň dostávať e-mailom bezplatný Newsletter Tchibo, ktorý ma bude informovať o aktuálnych kolekciách, súťažiach, zľavách a špeciálnych akciách. Zobraziť vzorový Newsletter tu
Oboznámil/a som sa s dôležitými informáciami v sekcii Podmienky spracovania osobných údajov spoločnosti Tchibo Slovensko spol. s r.o..

Stačí jednoducho zadať e-mailovú adresu a hneď všetko funguje