Schließen
Výrobky
Výrobky z kalendárneho týždňa CW11 2017
Záhradnícke nožnice na vetvičky a kvety

Záhradnícke nožnice na vetvičky a kvety

Vhodné záhradnícke nožnice na všetky práce S týmito záhradníckymi nožnicami pôjde strihanie kvetov a vetvičiek rýchlo a ľahko, pretože čepele z kvalitnej ocele majú povrchovú úpravu Teflon®. Rukoväti zo špeciálneho plastu sa nešmýkajú ani za mokra. Nožnice s jednoručnou bezpečnostnou poistkou sú rovnako vhodné pre pravákov i ľavákov. Nákovkové nožnice Nákovkové nožnice sú ideálne na strihanie tvrdého alebo odumretého dreva. Používajú sa na strihanie vetiev až do Ø 15 mm a umožňujú strihanie bez „spätného nárazu“, takže šetria energiu a ruky. Vďaka týmto nožniciam je možné odstránenie celých vetiev takmer bez námahy. Dvojčepeľové nožnice Dvojčepeľové nožnice sú obzvlášť vhodné na strihanie mladého a zeleného dreva a strihanie kvetov. Strihajú kvety a kry až do Ø 10 mm.

Naposledy v ponuke: CW11/2017  Lepšie jesť a zdravo žiť

Odoberať Newsletter Tchibo

Áno, chcem každý týždeň dostávať e-mailom bezplatný Newsletter Tchibo, ktorý ma bude informovať o aktuálnych kolekciách, súťažiach, zľavách a špeciálnych akciách. Zobraziť vzorový Newsletter tu
Oboznámil/a som sa s dôležitými informáciami v sekcii Podmienky spracovania osobných údajov spoločnosti Tchibo Slovensko spol. s r.o..

Stačí jednoducho zadať e-mailovú adresu a hneď všetko funguje