Schließen
Výrobky
Výrobky z kalendárneho týždňa CW5 2017
Výstražné svetlo s LED

Výstražné svetlo s LED

Istota je istota – a najlepšie s dodatočným zabezpečením k výstražnému trojuholníku a podobným pomôckam. Vďaka tomuto výstražnému svetlu budete mať vždy poruke jednoduchý a rýchly spôsob na zabezpečenie miesta nehody alebo nebezpečného miesta – vhodné napríklad pre auto, motorku alebo loď. Funkčné Výstražné svetlo má štyri rôzne režimy svietenia: Môže blikať alebo rotovať, vďaka dvanástim červeným LED vydáva signál SOS alebo sa vďaka trom bielym LED dá použiť ako núdzová baterka. Je vybavené magnetom na upevnenie, ktorý nepoškriabe lak, a dá sa položiť alebo zavesiť. Vďaka gumovému ochrannému oplášteniu je výstražné svetlo s LED odolné proti poveternostným vplyvom, poškodeniu a nehrdzavie.

Naposledy v ponuke: CW5/2017  Nábytok & Bytové doplnky

Odoberať Newsletter Tchibo

Áno, chcem každý týždeň dostávať e-mailom bezplatný Newsletter Tchibo, ktorý ma bude informovať o aktuálnych kolekciách, súťažiach, zľavách a špeciálnych akciách. Zobraziť vzorový Newsletter tu
Oboznámil/a som sa s dôležitými informáciami v sekcii Podmienky spracovania osobných údajov spoločnosti Tchibo Slovensko spol. s r.o..

Stačí jednoducho zadať e-mailovú adresu a hneď všetko funguje