Schließen
Výrobky
Výrobky z kalendárneho týždňa CW11 2017
Vrecká na pestovanie rastlín, 2 ks

Vrecká na pestovanie rastlín, 2 ks

Kvitnúca pastva pre oči vo vertikálnom záhone Vďaka týmto dvom vreckám na pestovanie rastlín sa holé steny a balkónové zábradlia zmenia na kvitnúcu pastvu pre oči. Každé vrecko má štyri priehradky na priame naplnenie zeminou a osivom a je optimálne na pestovanie na malom priestore. Je možné doň postaviť napr. aj kvetináč s bylinkami. Jednoduché umiestnenie na stene alebo balkóne Vrecká z odolného textilného tkaniva sa jednoducho zavesia na slnečnú vonkajšiu stenu alebo balkónové zábradlie – tu sa môžu rastliny nádherne rozvinúť. Na balkónové zábradlie sa upevňujú pomocou šnúrky alebo káblovej šnúry, na upevnenie na stenu treba do steny zaskrutkovať skrutku s hákom a plastové oká vreciek sa jednoducho zavesia na hlavu skrutky.

Naposledy v ponuke: CW11/2017  Lepšie jesť a zdravo žiť

Odoberať Newsletter Tchibo

Áno, chcem každý týždeň dostávať e-mailom bezplatný Newsletter Tchibo, ktorý ma bude informovať o aktuálnych kolekciách, súťažiach, zľavách a špeciálnych akciách. Zobraziť vzorový Newsletter tu
Oboznámil/a som sa s dôležitými informáciami v sekcii Podmienky spracovania osobných údajov spoločnosti Tchibo Slovensko spol. s r.o..

Stačí jednoducho zadať e-mailovú adresu a hneď všetko funguje