Schließen
Výrobky
Výrobky z kalendárneho týždňa CW13 2017
Vonný difuzér

Vonný difuzér

Príjemná vôňa v celej miestnosti Tento vonný difuzér využíva tichú a energeticky úspornú ultrazvukovú technológiu a rozptyľuje vôňu vo forme jemnej hmly po celej miestnosti. Difuzér je veľmi účinný vďaka rozptyľovaniu mikrokvapôčok. Je možné naprogramovať prevádzkový čas v trvaní 2 alebo 4 hodiny. Zásobník sa dá naplniť bežnými vonnými olejmi. Ak je zásobník prázdny, prístroj sa automaticky vypne. Wellness osvetlenie s LED s funkciou zmeny farby Či už sa chcete uvoľniť, alebo načerpať novú energiu – toto krásne svietidlo s dekoračnou ryhovanou štruktúrou zaistí vhodné osvetlenie pre každú náladu. Svieti na fialovo, tyrkysovo, oranžovočerveno, žlto a zeleno a má funkciu zmeny farby.

Naposledy v ponuke: CW13/2017  Wellness & zdravie

Odoberať Newsletter Tchibo

Áno, chcem každý týždeň dostávať e-mailom bezplatný Newsletter Tchibo, ktorý ma bude informovať o aktuálnych kolekciách, súťažiach, zľavách a špeciálnych akciách. Zobraziť vzorový Newsletter tu
Oboznámil/a som sa s dôležitými informáciami v sekcii Podmienky spracovania osobných údajov spoločnosti Tchibo Slovensko spol. s r.o..

Stačí jednoducho zadať e-mailovú adresu a hneď všetko funguje