Schließen
Výrobky
Výrobky z kalendárneho týždňa CW27 2015
Vodotesné puzdro na smartfón

Vodotesné puzdro na smartfón

Dobre tesní – chráni pred vodou, prachom a pieskom Vďaka tomuto vodotesnému puzdru teraz môžete mať svoj smartfón so sebou aj pri vodných športoch, ako napríklad surfovaní, plachtení, kiteboardingu alebo člnkovaní. Chúlostivú techniku v tomto dobre tesniacom puzdre s bezpečnostným uzáverom nepoškodí už ani prach a piesok. Zatvárací okraj sa najskôr niekoľkokrát preloží a potom zapne na dve patentky. Puzdro sa upevní pomocou karabínky, náramku so suchým zipsom alebo závesnej šnúrky a je vodotesné do dvoch metrov. Dobré ovládanie smartfónu Puzdro má okienko, cez ktoré sa smartfón dobre ovláda a ktoré umožňuje fotografovanie pod vodou, a zdierku na pripojenie slúchadiel na vonkajšej strane. Vhodné na mnoho bežných smartfónov Puzdro sa dá používať s mnohými bežnými smartfónmi, ako sú napríklad iPhone 4, iPhone 5 a iPhone 6, Samsung Galaxy S3/S4/S5 a Sony Xperia Z1/Z2/Z3.

Naposledy v ponuke: CW27/2015  Pohyb nás baví

Odoberať Newsletter Tchibo

Áno, chcem každý týždeň dostávať e-mailom bezplatný Newsletter Tchibo, ktorý ma bude informovať o aktuálnych kolekciách, súťažiach, zľavách a špeciálnych akciách. Zobraziť vzorový Newsletter tu
Oboznámil/a som sa s dôležitými informáciami v sekcii Podmienky spracovania osobných údajov spoločnosti Tchibo Slovensko spol. s r.o..

Stačí jednoducho zadať e-mailovú adresu a hneď všetko funguje