Schließen
Výrobky
Výrobky z kalendárneho týždňa CW52 2016
Vetruvzdorné rukavice

Vetruvzdorné rukavice

Účinná ochrana proti chladu, vetru a vlhkosti. Tieto vetruvzdorné rukavice odpudzujú vodu a nečistotu vďaka impregnácii ecorepel®, šetrnej k životnému prostrediu. Chrbát ruky je absolútne vetruvzdorný, vodoodpudivý a priedušný. Maximálne pohodlie Tieto vetruvzdorné rukavice sú vyrobené z odolného softshellového materiálu, ktorý je príjemne mäkký a elastický. Elastické rebrované manžety sú poddajné a nesťahujú. Rukavice majú mäkkú flísovú podšívku a udržujú ruky v teple napríklad pri jazde na bicykli. Protišmyková silikónová potlač na dlani umožňuje dobré uchopenie. Ideálne na obsluhu dotykových displejov Rukavice majú dotykové body, ktoré umožňujú obsluhu dotykových displejov bez predchádzajúceho stiahnutia rukavíc – ideálne napríklad na obsluhu smartfónov, tabletov alebo digitálnych fotoaparátov.

Naposledy v ponuke: CW52/2016  Veľký zimný výpredaj

Odoberať Newsletter Tchibo

Áno, chcem každý týždeň dostávať e-mailom bezplatný Newsletter Tchibo, ktorý ma bude informovať o aktuálnych kolekciách, súťažiach, zľavách a špeciálnych akciách. Zobraziť vzorový Newsletter tu
Oboznámil/a som sa s dôležitými informáciami v sekcii Podmienky spracovania osobných údajov spoločnosti Tchibo Slovensko spol. s r.o..

Stačí jednoducho zadať e-mailovú adresu a hneď všetko funguje