Schließen
Výrobky
Výrobky z kalendárneho týždňa CW14 2017
Vetruvzdorná bežecká bunda, neónovožltá

Vetruvzdorná bežecká bunda, neónovožltá

Protivietor? Nevadí! Táto bežecká bunda je vďaka impregnácii ecorepel®, šetrnej k životnému prostrediu, ideálnym spoločníkom pri športe v prírode aj za veterného a nepriaznivého počasia. Elastické všité diely na chrbte, lakťoch a v podpazuší umožňujú optimálnu voľnosť pohybu a vďaka úprave DryActive Plus sú priedušné a dobre odvádzajú vlhkosť. Systém Wind Protection Táto bunda je vďaka vysokoúčinnej membráne absolútne vetruvzdorná a jej podšívka zo sieťoviny zaisťuje vyváženú telesnú klímu. Zips má ochranu brady a vrecko na zips má otvor na kábel od slúchadiel. Reflexná potlač a reflexné lemovanie zaisťujú lepšiu viditeľnosť aj za horšieho svetla. Bunda má dve bočné vrecká, suché zipsy, tunelové sťahovanie s brzdičkou na úpravu šírky a manžety s otvormi na palec.

Naposledy v ponuke: CW14/2017  Outdoorová móda a vybavenie

Odoberať Newsletter Tchibo

Áno, chcem každý týždeň dostávať e-mailom bezplatný Newsletter Tchibo, ktorý ma bude informovať o aktuálnych kolekciách, súťažiach, zľavách a špeciálnych akciách. Zobraziť vzorový Newsletter tu
Oboznámil/a som sa s dôležitými informáciami v sekcii Podmienky spracovania osobných údajov spoločnosti Tchibo Slovensko spol. s r.o..

Stačí jednoducho zadať e-mailovú adresu a hneď všetko funguje