Schließen
Výrobky
Výrobky z kalendárneho týždňa CW19 2016
Vankúš 3 v 1

Vankúš 3 v 1

Optimálne prispôsobenie vďaka mikroguľôčkam Tento vankúš je ideálny na cesty, napríklad pri kempingu. Má hladký a elastický poťah a jemnú výplň z mikroguľôčok, ktorá sa optimálne prispôsobí každému pohybu a príjemne podopiera oblasť hlavy a šije. Štyri oddelené časti zabraňujú zošmyknutiu výplne. 3 v 1: vankúš pod hlavu, na sedenie, pod šiju Tento vankúš Vás očarí nielen vďaka tomu, že je pohodlný, ale aj svojou všestrannosťou. Môže sa použiť napríklad ako vankúš pod hlavu alebo pod šiju pri stanovaní alebo ako pohodlný a hrejivý vankúš na sedenie pri kempingu, veslovaní, rybárčení alebo na štadióne. Vďaka uzatváraniu na zips sa dá zmeniť na opierku pod šiju alebo spojiť s ďalšími vankúšmi.

Naposledy v ponuke: CW19/2016  Stanujeme!

Odoberať Newsletter Tchibo

Áno, chcem každý týždeň dostávať e-mailom bezplatný Newsletter Tchibo, ktorý ma bude informovať o aktuálnych kolekciách, súťažiach, zľavách a špeciálnych akciách. Zobraziť vzorový Newsletter tu
Oboznámil/a som sa s dôležitými informáciami v sekcii Podmienky spracovania osobných údajov spoločnosti Tchibo Slovensko spol. s r.o..

Stačí jednoducho zadať e-mailovú adresu a hneď všetko funguje