Schließen
Výrobky
Výrobky z kalendárneho týždňa CW26 2017
Uzamykateľná okenná kľučka

Uzamykateľná okenná kľučka

Ochrana proti vlámaniu a detská poistka v jednom Táto šikovná okenná kľučka je uzamykateľná a pomáha – najmä na nižších poschodiach – zabrániť zlodejom vniknúť do bytu. Na vyšších poschodiach sú uzamykateľné okenné kľučky skvelou detskou poistkou a chránia zvedavé deti pred ťažkými úrazmi. Bezpečná a pohodlná Táto uzamykateľná okenná kľučka jednoduchým spôsobom chráni okná, ktoré sa otvárajú smerom dovnútra i von. Má stabilnú tlakovú cylindrickú vložku, ktorá sa dá uzamknúť bez kľúča – otvorenie je možné iba s kľúčom. Kľučka sa dá upevniť napravo alebo naľavo. Keďže kľučka sa dá namontovať aj bez vŕtania, je ideálna do nájomných bytov. Kombinovateľná Pri použití viacerých kusov rovnakého modelu od Tchibo stačí jeden kľúč pre všetky.

Naposledy v ponuke: CW26/2017  Vybavenie na cesty

Odoberať Newsletter Tchibo

Áno, chcem každý týždeň dostávať e-mailom bezplatný Newsletter Tchibo, ktorý ma bude informovať o aktuálnych kolekciách, súťažiach, zľavách a špeciálnych akciách. Zobraziť vzorový Newsletter tu
Oboznámil/a som sa s dôležitými informáciami v sekcii Podmienky spracovania osobných údajov spoločnosti Tchibo Slovensko spol. s r.o..

Stačí jednoducho zadať e-mailovú adresu a hneď všetko funguje