Schließen
Výrobky
Výrobky z kalendárneho týždňa CW34 2016
Univerzálna čítačka kariet

Univerzálna čítačka kariet

Šikovná vecička, ktorú musíte mať a ktorá sa prispôsobí každému zariadeniu: univerzálna čítačka kariet pre počítače, notebooky, tablety a smartfóny. Táto šikovná univerzálna pomôcka prečíta pamäťové karty typu SD a MicroSD a dá sa pripojiť na tablety a smartfóny s OS Android s funkciou on-the-go prostredníctvom pripojenia MicroUSB. Súčasťou balenia je aj redukcia z MicroUSB na USB pre pripojenie na počítač alebo notebook. Navyše má aj dodatočné USB pripojenie, takže umožňuje bezproblémové čítanie USB kľúčov pomocou tabletu alebo smartfónu. Ľahká a kompaktná – ideálna na cesty Táto kompaktná čítačka kariet je perfektným spoločníkom na cesty, ktorý na Vás zapôsobí praktickým dizajnom a nízkou hmotnosťou – ideálne na jednoduchý prenos fotografií, videí a hudby.

Naposledy v ponuke: CW34/2016  Koniec letných zliav

Odoberať Newsletter Tchibo

Áno, chcem každý týždeň dostávať e-mailom bezplatný Newsletter Tchibo, ktorý ma bude informovať o aktuálnych kolekciách, súťažiach, zľavách a špeciálnych akciách. Zobraziť vzorový Newsletter tu
Oboznámil/a som sa s dôležitými informáciami v sekcii Podmienky spracovania osobných údajov spoločnosti Tchibo Slovensko spol. s r.o..

Stačí jednoducho zadať e-mailovú adresu a hneď všetko funguje