Schließen
Výrobky
Výrobky z kalendárneho týždňa CW45 2015
Úložný box pod posteľ na topánky

Úložný box pod posteľ na topánky

Optimálne využitie úložného priestoru Kto vie optimálne využiť existujúci úložný priestor, má viac miesta na bývanie. Napríklad tento úložný box pod posteľ s praktickým vnútorným členením je ideálny na nenápadné uschovanie až desiatich párov topánok. Vložka so stabilnými, vystuženými deliacimi stenami je vyberateľná, vďaka čomu sa dá box použiť aj na uschovanie väčších predmetov. Premyslené detaily Box má po celom obvode dvojcestný zips a chráni obsah pred prachom, nečistotou a moľami. Skvelým nápadom je aj priehľadné veko: stačí jeden pohľad, a hneď viete, čo je v boxe. Jeho praktický dizajn dotvárajú dve držadlá a vkladacie bočnice, vďaka ktorým je neobyčajne stabilný.

Naposledy v ponuke: CW45/2015  Upracte si rýchlo a ľahko

Odoberať Newsletter Tchibo

Áno, chcem každý týždeň dostávať e-mailom bezplatný Newsletter Tchibo, ktorý ma bude informovať o aktuálnych kolekciách, súťažiach, zľavách a špeciálnych akciách. Zobraziť vzorový Newsletter tu
Oboznámil/a som sa s dôležitými informáciami v sekcii Podmienky spracovania osobných údajov spoločnosti Tchibo Slovensko spol. s r.o..

Stačí jednoducho zadať e-mailovú adresu a hneď všetko funguje