Schließen
Výrobky
Výrobky z kalendárneho týždňa CW42 2016
Topánky do každého počasia, antracitové

Topánky do každého počasia, antracitové

Či je vonku snehová čľapkanica, kaluže po daždi alebo poľadovica – v týchto topánkach môžete čeliť každému sychravému počasiu! Sú nepremokavé, vetruvzdorné a priedušné vďaka membráne Helio-Supra a majú špeciálnu povrchovú vrstvu, ktorá odpudzuje nečistoty. Mäkká a hrejivá flísová podšívka udržuje detské nôžky v teple. Praktické detaily Mäkko vystlaný, tesne priliehajúci okraj topánky so suchým zipsom slúži na úpravu šírky. Dodatočné vložky umožňujú vyrovnanie veľkosti. Pomôcka na obúvanie a protišmyková podrážka s profilom zvyšujú pohodlie pri nosení. Reflexné prvky zaisťujú väčšiu bezpečnosť. Farba: antracitová Materiál: vrchný materiál PU a polyamid podšívka a stielka 100 % polyester (flís)


Odoberať Newsletter Tchibo

Áno, chcem každý týždeň dostávať e-mailom bezplatný Newsletter Tchibo, ktorý ma bude informovať o aktuálnych kolekciách, súťažiach, zľavách a špeciálnych akciách. Zobraziť vzorový Newsletter tu
Oboznámil/a som sa s dôležitými informáciami v sekcii Podmienky spracovania osobných údajov spoločnosti Tchibo Slovensko spol. s r.o..

Stačí jednoducho zadať e-mailovú adresu a hneď všetko funguje