Schließen
Výrobky
Výrobky z kalendárneho týždňa CW1 2017
Termorukavice

Termorukavice

V týchto termorukaviciach s reflexnými prúžkami budú detské ruky optimálne chránené a pri hraní vonku zostanú v suchu a teple. Sú totiž priedušné, vetruvzdorné a nepremokavé vďaka vysokoúčinnému laminovaniu s membránou Hipora®. Optimálne pohodlie Rukavice navyše odpudzujú nečistotu vďaka impregnácii ecorepel®, šetrnej k životnému prostrediu. Vatovanie Thinsulate™ je príjemne mäkučké a optimálne udržuje teplo. Odolný vrchný materiál odolá vodnému stĺpcu do 1 500 mm – ideálny na to, aby sa rukavice používali ako lyžiarske rukavice. Praktické detaily Dlaň a prsty rukavíc majú protišmykovú vrstvu. Sťahovanie na gumu a suchý zips slúžia na úpravu šírky, háčik na spojenie rukavíc.

Naposledy v ponuke: CW1/2017  Lyžiarsky výpredaj

Odoberať Newsletter Tchibo

Áno, chcem každý týždeň dostávať e-mailom bezplatný Newsletter Tchibo, ktorý ma bude informovať o aktuálnych kolekciách, súťažiach, zľavách a špeciálnych akciách. Zobraziť vzorový Newsletter tu
Oboznámil/a som sa s dôležitými informáciami v sekcii Podmienky spracovania osobných údajov spoločnosti Tchibo Slovensko spol. s r.o..

Stačí jednoducho zadať e-mailovú adresu a hneď všetko funguje