Schließen
Výrobky
Výrobky z kalendárneho týždňa CW50 2015
Termonohavice do dažďa, ružové

Termonohavice do dažďa

Teplé a odolné Tieto nohavice sú ideálne na chladné a vlhké jesenné dni. Vďaka hrejivej podšívke z mikroflísu väčšinou stačí obliecť si pod ne pančuchové nohavice. Vďaka elastickým trakom v tvare písmena Y s nastaviteľnou dĺžkou a koncom nohavíc so sťahovacou gumou a pásikmi cez chodidlá sedia tak dokonale, že cez ne neprenikne vlhkosť ani nečistota. Tieto termonohavice do dažďa majú po stranách patentné gombíky na úpravu šírky, menovku na popísanie a reflexné prvky na prednej a zadnej strane pre väčšiu bezpečnosť. Priedušné, vetruvzdorné a vodoodpudivé Tieto nohavice sú vďaka kvalitnému materiálu vhodné do sychravého počasia. Sú priedušné vďaka systému Clima Protection a odpudzujú nečistotu vďaka impregnácii ecorepel®, šetrnej k životnému prostrediu. Okrem toho je vrchný materiál odolný proti vodnému stĺpcu do 3 000 mm.

Naposledy v ponuke: CW50/2015  Zimná zábava pre deti

Odoberať Newsletter Tchibo

Áno, chcem každý týždeň dostávať e-mailom bezplatný Newsletter Tchibo, ktorý ma bude informovať o aktuálnych kolekciách, súťažiach, zľavách a špeciálnych akciách. Zobraziť vzorový Newsletter tu
Oboznámil/a som sa s dôležitými informáciami v sekcii Podmienky spracovania osobných údajov spoločnosti Tchibo Slovensko spol. s r.o..

Stačí jednoducho zadať e-mailovú adresu a hneď všetko funguje