Schließen
Výrobky
Výrobky z kalendárneho týždňa CW45 2016
Termobunda

Termobunda

Dni sú čoraz chladnejšie, ale čas strávený vonku je ešte stále veľká zábava – ak majú deti tú správnu bundu. Táto termobunda má na vnútornej strane mäkké a hrejivé vatovanie a vďaka impregnácii ecorepel®, šetrnej k životnému prostrediu, odpudzuje nečistotu a chráni pred vetrom a vodou. Premyslené spracovanie Táto detská bunda má odopínateľnú kapucňu s odnímateľným lemom z umelej kožušiny, pás na gumu, aby optimálne sedela a elastické pletené lemy na rukávoch. Reflexné prvky na rukávoch a zadnej strane zaisťujú lepšiu viditeľnosť aj za horšieho svetla a vďaka menovke na popísanie už viac nedôjde k zámene bundy. Bunda má dve bočné vrecká, dve falošné náprsné vrecká a dvojitú ochrannú lištu proti vetru s patentnými gombíkmi.

Naposledy v ponuke: CW45/2016  Pre malé jazdkyne

Odoberať Newsletter Tchibo

Áno, chcem každý týždeň dostávať e-mailom bezplatný Newsletter Tchibo, ktorý ma bude informovať o aktuálnych kolekciách, súťažiach, zľavách a špeciálnych akciách. Zobraziť vzorový Newsletter tu
Oboznámil/a som sa s dôležitými informáciami v sekcii Podmienky spracovania osobných údajov spoločnosti Tchibo Slovensko spol. s r.o..

Stačí jednoducho zadať e-mailovú adresu a hneď všetko funguje