Schließen
Výrobky
Výrobky z kalendárneho týždňa CW43 2016
Teleskopická metlička na sneh a škrabka na ľad

Teleskopická metlička na sneh a škrabka na ľad

Nasnežilo a primrzlo? S týmto praktickým pomocníkom, ktorý spája metličku na sneh a škrabku na ľad do jedného nástroja, Vás už viac nič neprekvapí. Metlička sa dá priestorovo úsporne sklopiť – a je vhodná pre pravákov i ľavákov. Pracujte ako profesionáli Metlička sa dá otáčať o 180° a zaistiť v siedmich polohách. Jej teleskopická tyč z hliníka sa dá vďaka otáčaciemu mechanizmu plynulo roztiahnuť na ľubovoľnú dĺžku od 54 do 72 centimetrov. Samotná metlička sa skladá z gumového okraja a štetín, ktoré nepoškriabu lak, škrabka na ľad je z pevného plastu a má obzvlášť tvrdé zúbky na odstránenie ľadu. Vďaka protišmykovej mäkkej penovej rúčke sa tento praktický zimný pomocník vždy dobre drží v ruke.

Naposledy v ponuke: CW43/2016  Zabezpečenie pre auto & dom

Odoberať Newsletter Tchibo

Áno, chcem každý týždeň dostávať e-mailom bezplatný Newsletter Tchibo, ktorý ma bude informovať o aktuálnych kolekciách, súťažiach, zľavách a špeciálnych akciách. Zobraziť vzorový Newsletter tu
Oboznámil/a som sa s dôležitými informáciami v sekcii Podmienky spracovania osobných údajov spoločnosti Tchibo Slovensko spol. s r.o..

Stačí jednoducho zadať e-mailovú adresu a hneď všetko funguje