Schließen
Výrobky
Výrobky z kalendárneho týždňa CW45 2016
Taška na šijací stroj

Taška na šijací stroj

Pohodlné prenášanie šijacieho stroja Šitie na stroji je v móde a v dobrej spoločnosti robí ešte väčšiu zábavu. Či už túto tašku s mäkkou výstelkou použijete na pohodlný prenos na stretnutie s kamarátkami, alebo na chránené uchovávanie, môžete si byť istí, že Váš šijací stoj je uložený dobre a bezpečne. Taška sa hodí na všetky bežné šijacie overlockové stroje. Má široko roztvárateľný dvojcestný zips, takže stroj sa dá jednoducho vybrať a zase zabaliť. Dno tašky má päť nožičiek. Taška na šijací stroj s praktickými detailmi Vďaka dvom držadlám so suchým zipsom a odnímateľnému ramennému popruhu s nastaviteľnou dĺžkou možno tašku pohodlne niesť aj so šijacím strojom vnútri. Má veľkú nakladanú priehradku na zips na šijacie potreby a dve zásuvné priehradky na zadnej strane.

Naposledy v ponuke: CW45/2016  Všetko pre ručné práce

Odoberať Newsletter Tchibo

Áno, chcem každý týždeň dostávať e-mailom bezplatný Newsletter Tchibo, ktorý ma bude informovať o aktuálnych kolekciách, súťažiach, zľavách a špeciálnych akciách. Zobraziť vzorový Newsletter tu
Oboznámil/a som sa s dôležitými informáciami v sekcii Podmienky spracovania osobných údajov spoločnosti Tchibo Slovensko spol. s r.o..

Stačí jednoducho zadať e-mailovú adresu a hneď všetko funguje