Schließen
Výrobky
Výrobky z kalendárneho týždňa CW31 2017
Taška na rameno

Taška na rameno

Zvonka ušľachtilá, zvnútra premyslená do posledného detailu. Táto taška na rameno vo vzhľade kvalitnej kože s razeným prepletaným vzorom a farebne ladiacou vnútornou podšívkou má veľa praktických priehradiek, do ktorých môžete uložiť napríklad smartfón, kľúče a peňaženku. Pre lepší prehľad je vnútro tašky rozdelené na dve hlavné priehradky: jednu priehradku na zips a jednu priehradku so skrytým magnetickým uzáverom. O poriadok sa navyše postarajú aj priehradka na zips s dvomi zásuvnými priehradkami a vrecko na zips. Príklopku tašky zdobia veľký strapec a ozdobné nity. Taška s 2 spôsobmi nosenia: na ramene alebo krížom cez hrudník Taška na rameno má ramenný popruh, ktorého dĺžku možno upraviť podľa potreby. Môže sa teda nosiť na ramene alebo krížom cez hrudník.


Odoberať Newsletter Tchibo

Áno, chcem každý týždeň dostávať e-mailom bezplatný Newsletter Tchibo, ktorý ma bude informovať o aktuálnych kolekciách, súťažiach, zľavách a špeciálnych akciách. Zobraziť vzorový Newsletter tu
Oboznámil/a som sa s dôležitými informáciami v sekcii Podmienky spracovania osobných údajov spoločnosti Tchibo Slovensko spol. s r.o..

Stačí jednoducho zadať e-mailovú adresu a hneď všetko funguje