Schließen
Výrobky
Výrobky z kalendárneho týždňa CW28 2016
Taška na bicykel alebo rameno s funkciou chladenia

Taška na bicykel alebo rameno s funkciou chladenia

Táto bodkovaná cyklistická taška s funkciou chladenia sa dá jednoducho upevniť na nosič pomocou dvoch háčikov – a za chvíľočku ju zas premeníte na pohodlnú tašku na rameno. Vďaka tomu je ideálnym spoločníkom na každú vychádzku na bicykli. Premyslená a funkčná Táto taška je odolná, umývateľná, má zosilnenú hlavnú priehradku so zapínaním na zips a povrchovú hliníkovú vrstvu pre optimálnu izoláciu, vnútri je vyložená izolačná PE chladiacou fóliou. Vrecko vpredu sa zapína pomocou zipsu a poskytuje ďalší priestor. Záves na nosič sa zapne do vrecka na zips – cyklistické vrecko sa tak jednoducho premení na tašku na rameno, ktorá sa nosí pomocou odnímateľného, nastaviteľného ramenného popruhu s protišmykovou výstelkou.

Naposledy v ponuke: CW28/2016  Outdoor! Šport & hobby

Odoberať Newsletter Tchibo

Áno, chcem každý týždeň dostávať e-mailom bezplatný Newsletter Tchibo, ktorý ma bude informovať o aktuálnych kolekciách, súťažiach, zľavách a špeciálnych akciách. Zobraziť vzorový Newsletter tu
Oboznámil/a som sa s dôležitými informáciami v sekcii Podmienky spracovania osobných údajov spoločnosti Tchibo Slovensko spol. s r.o..

Stačí jednoducho zadať e-mailovú adresu a hneď všetko funguje