Schließen
Výrobky
Výrobky z kalendárneho týždňa CW41 2014
Sviečky z pravého vosku s LED, 3 ks

Sviečky z pravého vosku s LED, 3 ks

Svetlo týchto troch sviečok z pravého vosku s LED plápolá ako svetlo pravej sviečky a vnesie do bytu útulnú halloweensku atmosféru. Sviečky s motívmi strašidla, mačky a pavúka sú vyrobené z pravého vosku. Možno ich umiestniť napríklad na parapetnú dosku, vstupné schody, skrinku alebo na halloweensky stôl. Sviečky fungujú na batérie, vypínač sa nachádza na spodnej strane. Pre každú sviečku sú potrebné dve batérie, šesť batérií AA je súčasťou dodávky. Bez nebezpečenstva požiaru Plápolajúce svetlo týchto sviečok z pravého vosku s LED pripomína skutočné svetlo sviečky. Keďže LED nevytvárajú žiadne teplo, možno tieto sviečky postaviť aj do detskej izby alebo do blízkosti textílií, napríklad závesov.

Naposledy v ponuke: CW41/2014  Veselý Halloween

Odoberať Newsletter Tchibo

Áno, chcem každý týždeň dostávať e-mailom bezplatný Newsletter Tchibo, ktorý ma bude informovať o aktuálnych kolekciách, súťažiach, zľavách a špeciálnych akciách. Zobraziť vzorový Newsletter tu
Oboznámil/a som sa s dôležitými informáciami v sekcii Podmienky spracovania osobných údajov spoločnosti Tchibo Slovensko spol. s r.o..

Stačí jednoducho zadať e-mailovú adresu a hneď všetko funguje