Schließen
Výrobky
Výrobky z kalendárneho týždňa CW7 2017
Sviečka z pravého vosku s LED, vo vzhľade ratanu

Sviečka z pravého vosku s LED, vo vzhľade ratanu

Teplé biele svetlo tejto sviečky z pravého vosku s LED plápolá ako svetlo pravej sviečky a vytvára príjemnú atmosféru. Táto sviečka vo vzhľade ratanu sa bude pekne vynímať napríklad na okennej parapete alebo príborníku. Na spodnej strane sviečky sa nachádza vypínač, vďaka senzoru citlivému na vzduch sa sviečka dá zhasnúť aj sfúknutím. Imitácia horiacej sviečky – bez nebezpečenstva požiaru Plápolajúce svetlo tejto sviečky je na nerozoznanie od pravého svitu sviečky. Pretože LED nevyvíjajú žiadne teplo, možno túto sviečku postaviť aj do blízkosti textílií, napríklad závesov. Na batérie Táto sviečka z pravého vosku s LED je napájaná dvomi batériami AA typu LR06. Priehradka na batérie sa nachádza v dne sviečky. Čas svietenia s jednou súpravou batérií je cca 200 hodín.

Naposledy v ponuke: CW7/2017  Buďte kreatívny!

Odoberať Newsletter Tchibo

Áno, chcem každý týždeň dostávať e-mailom bezplatný Newsletter Tchibo, ktorý ma bude informovať o aktuálnych kolekciách, súťažiach, zľavách a špeciálnych akciách. Zobraziť vzorový Newsletter tu
Oboznámil/a som sa s dôležitými informáciami v sekcii Podmienky spracovania osobných údajov spoločnosti Tchibo Slovensko spol. s r.o..

Stačí jednoducho zadať e-mailovú adresu a hneď všetko funguje