Schließen
Výrobky
Výrobky z kalendárneho týždňa CW44 2016
Sviečka z pravého vosku s LED

Sviečka z pravého vosku s LED

200 hodín svetla sviečok Pôsobivé svetlo sviečok, a to celkom bez nebezpečenstva požiaru! Táto sviečka z pravého vosku s LED vydávajúcou teplé biele svetlo je vernou imitáciou horiacej sviečky. Čas svietenia s jednou súpravou batérií je cca 200 hodín – dve batérie (typ LR06/SS) sú už vložené v priehradke na batérie v dne sviečky. Integrovaný časovač Integrovaný časovač sviečku po šiestich hodinách automaticky vypne a po cca 18-ich hodinách ju automaticky znovu zapne. Vďaka tomu je každý deň v tom istom čase zaistené pôsobivé, energeticky úsporné vianočné osvetlenie. Praktické detaily Sviečka má silikónové nožičky chrániace nábytok pred poškriabaním. Obsluhu uľahčuje vypínač na spodnej strane.

Naposledy v ponuke: CW44/2016  Sviatočné dekorácie

Odoberať Newsletter Tchibo

Áno, chcem každý týždeň dostávať e-mailom bezplatný Newsletter Tchibo, ktorý ma bude informovať o aktuálnych kolekciách, súťažiach, zľavách a špeciálnych akciách. Zobraziť vzorový Newsletter tu
Oboznámil/a som sa s dôležitými informáciami v sekcii Podmienky spracovania osobných údajov spoločnosti Tchibo Slovensko spol. s r.o..

Stačí jednoducho zadať e-mailovú adresu a hneď všetko funguje