Schließen
Výrobky
Výrobky z kalendárneho týždňa CW44 2016
Svetelné kachličky s LED so zmenou farby, 3 ks

Svetelné kachličky s LED so zmenou farby, 3 ks

Samolepiace – flexibilne použiteľné náladové svetlo Tieto tri svetelné kachličky zaplavia napríklad police alebo skrine pekným svetlom a vytvoria príjemné nepriame osvetlenie. Kachličky, každá s ôsmimi LED, sú samolepiace vďaka lepiacim prúžkom tesa®, dajú sa však aj priskrutkovať. Sú určené do interiéru a predávajú sa s držiakmi kábla s lepiacou podložkou tesa®. Svetelné kachličky s funkciou stmievania a zmeny farby Tieto svetelné kachličky majú funkciu zmeny farby, ktorá sa pohodlne ovláda diaľkovým ovládaním. Svetlo je možné stlmiť a kachličky svietia na modro, fialovo, ružovo, červeno, oranžovo, zeleno a bielo. Batéria do diaľkového ovládania je súčasťou balenia.

Naposledy v ponuke: CW44/2016  Bývanie vo vidieckom štýle

Odoberať Newsletter Tchibo

Áno, chcem každý týždeň dostávať e-mailom bezplatný Newsletter Tchibo, ktorý ma bude informovať o aktuálnych kolekciách, súťažiach, zľavách a špeciálnych akciách. Zobraziť vzorový Newsletter tu
Oboznámil/a som sa s dôležitými informáciami v sekcii Podmienky spracovania osobných údajov spoločnosti Tchibo Slovensko spol. s r.o..

Stačí jednoducho zadať e-mailovú adresu a hneď všetko funguje