Schließen
Výrobky
Výrobky z kalendárneho týždňa CW44 2016
Svetelná lišta s LED so zmenou farby

Svetelná lišta s LED so zmenou farby

Samolepiace – flexibilne použiteľné LED svetlo Skvelý nápad na nepriame osvetlenie napríklad skríň alebo políc. Táto svetelná lišta s 30-mi LED je samolepiaca vďaka lepiacim prúžkom tesa®. Možno ju ľahko ohnúť alebo skrátiť, a prispôsobiť tak podľa potreby. Je vhodná do interiéru a dodáva sa s držiakom kábla s lepiacou podložkou tesa®. Svetelná lišta so 4 rôznymi svetelnými efektmi Táto svetelná lišta svieti v 15-ich rôznych farbách a v príjemnej teplej bielej. Ovláda sa pohodlne diaľkovým ovládaním a okrem funkcie stmievania ponúka aj štyri pôsobivé svetelné efekty – okrem iného je možné nastaviť napríklad zmenu farby. Batéria do diaľkového ovládania je súčasťou balenia.

Naposledy v ponuke: CW44/2016  Bývanie vo vidieckom štýle

Odoberať Newsletter Tchibo

Áno, chcem každý týždeň dostávať e-mailom bezplatný Newsletter Tchibo, ktorý ma bude informovať o aktuálnych kolekciách, súťažiach, zľavách a špeciálnych akciách. Zobraziť vzorový Newsletter tu
Oboznámil/a som sa s dôležitými informáciami v sekcii Podmienky spracovania osobných údajov spoločnosti Tchibo Slovensko spol. s r.o..

Stačí jednoducho zadať e-mailovú adresu a hneď všetko funguje