Schließen
Výrobky
Výrobky z kalendárneho týždňa CW28 2017
Súprava skladacieho nábytku

Súprava skladacieho nábytku

Praktická kempingová súprava: 1 stôl a 4 taburetky Táto súprava skladacieho nábytku sa skladá z jedného kempingového stola a štyroch taburetiek a ideálne sa hodí na spoločenské posedenie pri kempingu. Doska stola je z MDF so zaoblenými hranami olemovanými hliníkom. Taburetky majú pohodlnú sedaciu plochu z odolnej textilnej tkaniny. Ľahký, robustný a pohodlne sa prenáša Tento robustný kempingový nábytok má ľahkú nehrdzavejúcu hliníkovú konštrukciu, a preto sa vynikajúco hodí na použitie v exteriéri. Všetky štyri taburetky sa dajú priestorovo úsporne uložiť v stole. Toto všetko sa uzatvára pomocou stabilných pántov. Vďaka dvom držadlám umiestneným na úzkej strane rámu stola možno celú súpravu pohodlne prenášať.

Naposledy v ponuke: CW28/2017  ZÁHRADNÉ ZĽAVY

Odoberať Newsletter Tchibo

Áno, chcem každý týždeň dostávať e-mailom bezplatný Newsletter Tchibo, ktorý ma bude informovať o aktuálnych kolekciách, súťažiach, zľavách a špeciálnych akciách. Zobraziť vzorový Newsletter tu
Oboznámil/a som sa s dôležitými informáciami v sekcii Podmienky spracovania osobných údajov spoločnosti Tchibo Slovensko spol. s r.o..

Stačí jednoducho zadať e-mailovú adresu a hneď všetko funguje