Schließen
Výrobky
Výrobky z kalendárneho týždňa CW45 2016
Súprava na pečenie škoricových hviezdičiek

Súprava na pečenie škoricových hviezdičiek

Jednoduchá vlastnoručná výroba dokonalých škoricových hviezdičiek Škoricové hviezdičky patria ku klasike na adventnom tanieri a s touto podložkou na pečenie ich pripravíte jednoducho a ľahko ako ešte nikdy. A takto sa to robí: Najskôr naplňte podložku na pečenie cestom na škoricové hviezdičky a navrch položte šablónu, naneste polevu alebo pusinkovú hmotu a rozotrite, šablónu odstráňte a upečte 24 škoricových hviezdičiek. 2-dielna súprava na pečenie škoricových hviezdičiek Táto súprava obsahuje podložku na pečenie na cesto a šablónu na ľahké nanesenie napríklad polevy alebo pusinkovej hmoty. Podložky zo silikónu sú pružné, takže hotové sušienky sa dajú ľahko vybrať. Tento kvalitný materiál je vhodný do umývačky riadu a žiaruvzdorný do 230 °C. Súčasťou balenia je aj chutný recept.

Naposledy v ponuke: CW45/2016  Pečenie, zdobenie a darčeky

Odoberať Newsletter Tchibo

Áno, chcem každý týždeň dostávať e-mailom bezplatný Newsletter Tchibo, ktorý ma bude informovať o aktuálnych kolekciách, súťažiach, zľavách a špeciálnych akciách. Zobraziť vzorový Newsletter tu
Oboznámil/a som sa s dôležitými informáciami v sekcii Podmienky spracovania osobných údajov spoločnosti Tchibo Slovensko spol. s r.o..

Stačí jednoducho zadať e-mailovú adresu a hneď všetko funguje