Schließen
Výrobky
Výrobky z kalendárneho týždňa CW45 2015
Súprava na pečenie škoricových hviezdičiek

Súprava na pečenie škoricových hviezdičiek

Jednoduchá vlastnoručná výroba dokonalých škoricových hviezdičiek Škoricové hviezdičky patria ku klasike na adventnom tanieri a s týmito formami na pečenie ich pripravíte ľahko ako nikdy! A takto sa to robí: najskôr naplňte formu na pečenie cestom na škoricové hviezdičky a navrch položte šablónu, naneste polevu alebo bezé a rozotrite, šablónu odstráňte a škoricové hviezdičky upečte v rúre. 2-dielna súprava Táto súprava obsahuje formu na pečenie na cesto a šablónu na ľahké nanesenie napríklad polevy alebo bezé. Formy zo silikónu sú pružné, takže hotové hviezdičky sa dajú ľahko vybrať. Tento kvalitný materiál je navyše vhodný do umývačky riadu a žiaruvzdorný do +230 °C. Vrátane chutného receptu!

Naposledy v ponuke: CW45/2015  Pečenie, zdobenie & dekorácie

Odoberať Newsletter Tchibo

Áno, chcem každý týždeň dostávať e-mailom bezplatný Newsletter Tchibo, ktorý ma bude informovať o aktuálnych kolekciách, súťažiach, zľavách a špeciálnych akciách. Zobraziť vzorový Newsletter tu
Oboznámil/a som sa s dôležitými informáciami v sekcii Podmienky spracovania osobných údajov spoločnosti Tchibo Slovensko spol. s r.o..

Stačí jednoducho zadať e-mailovú adresu a hneď všetko funguje