Schließen
Výrobky
Výrobky z kalendárneho týždňa CW11 2017
Súprava kolíkov na sadenie kvetinových cibuliek a rastlín

Súprava kolíkov na sadenie kvetinových cibuliek a rastlín

S touto súpravou na sadenie už na jeseň uložíte do zeme prvých poslov jari. Pomocou kolíka na sadenie kvetinových cibuliek a kolíka na sadenie rastlín môžete jednoducho zasadiť sadenice, kvetinové cibuľky a kontajnerové rastliny. Kolík na sadenie kvetinových cibuliek Tento kolík je vyrobený z ušľachtilej ocele a má ozubený okraj na jednoduché preniknutie do zeme a rovnako aj stupnicu hĺbky zapichnutia, ktorá dosahuje hĺbku výsadby približne 10 centimetrov. Plastová rukoväť s automatickým pružinovým mechanizmom zaisťuje jednoduché vyprázdnenie zeminy. Kolík na sadenie rastlín Tento kolík z ušľachtilej ocele má drevenú rukoväť a je vhodný na hĺbku výsadby približne 12 centimetrov.

Naposledy v ponuke: CW11/2017  Lepšie jesť a zdravo žiť

Odoberať Newsletter Tchibo

Áno, chcem každý týždeň dostávať e-mailom bezplatný Newsletter Tchibo, ktorý ma bude informovať o aktuálnych kolekciách, súťažiach, zľavách a špeciálnych akciách. Zobraziť vzorový Newsletter tu
Oboznámil/a som sa s dôležitými informáciami v sekcii Podmienky spracovania osobných údajov spoločnosti Tchibo Slovensko spol. s r.o..

Stačí jednoducho zadať e-mailovú adresu a hneď všetko funguje