Schließen
Výrobky
Výrobky z kalendárneho týždňa CW15 2016
Súprava dóz na potraviny, 9 ks

Súprava dóz na potraviny, 9 ks

Dobre tesnia, neprepúšťajú Štyri zaklapnutia a všetko je pekne pod kontrolou. Tieto dózy na potraviny sú vybavené praktickými zaklapávacími uzávermi. Malé dózy z tejto deväťdielnej súpravy sa dajú používať i ako dózy na obed, veká so silikónovým tesnením sú totiž absolútne spoľahlivé. Potraviny budú dlhšie čerstvé a chrumkavé Súprava obsahuje jednu veľkú dózu a osem menších dóz na potraviny. Aby čerstvé potraviny, ako je napríklad šalát, zostali dlho chrumkavé, má veľká dóza vkladaciu mriežku, ktorá sa postará o lepšiu cirkuláciu vzduchu a zaistí, aby kondenzovaná voda mohla odkvapkávať. Vo veku veľkej dózy je integrovaná sklápacia úchytka. Na mnoho účelov Tieto dózy na potraviny sú vyrobené z kvalitného plastu a sú odolné proti teplotám od -20 do +110 °C. Vďaka tomu ich môžete používať na bežné skladovanie, ale aj na zamrazovanie, ohrievanie a rozmrazovanie potravín v mikrovlnnej rúre. Po použití sa dajú dózy umývať v umývačke.

Naposledy v ponuke: CW15/2016  Varte s vôňou vidieka

Odoberať Newsletter Tchibo

Áno, chcem každý týždeň dostávať e-mailom bezplatný Newsletter Tchibo, ktorý ma bude informovať o aktuálnych kolekciách, súťažiach, zľavách a špeciálnych akciách. Zobraziť vzorový Newsletter tu
Oboznámil/a som sa s dôležitými informáciami v sekcii Podmienky spracovania osobných údajov spoločnosti Tchibo Slovensko spol. s r.o..

Stačí jednoducho zadať e-mailovú adresu a hneď všetko funguje