Schließen
Výrobky
Výrobky z kalendárneho týždňa CW36 2016
Stolný mixér Philips

Stolný mixér Philips

Tento stolný mixér značky Philips je skutočný multitalent a obohatí každú kuchyňu: môžete v ňom pripravovať kašu, mixovať alebo sekať – má vysokovýkonný motor so zhruba 900 W a až 21 000 otáčkami za minútu. Pripravíte s ním šťavnaté chutney, zamatové smoothie alebo ľadovú triešť, a to za niekoľko sekúnd. Premyslená technika Mixovacia nádoba odolná proti nárazu je vybavená stupnicou a vojdú sa do nej zhruba dva litre. Jedinečný dizajn zaistí lepšie premiešanie do hĺbky. Mixér má podsvietený displej, rýchlosť sa dá otočným voličom nastavovať plynulo. Šesťhviezdičkové nože ProBlend Šesťhviezdičkové nože ProBlend umožňujú efektívne miešanie a sekanie, odnímateľné nože sú pre lepšie miešanie a rovnomerné výsledky posunuté mierne nabok a dajú sa rovnako ako mixovacia nádoba umývať v umývačke.

Naposledy v ponuke: CW36/2016  Takto sa varí vo svete

Odoberať Newsletter Tchibo

Áno, chcem každý týždeň dostávať e-mailom bezplatný Newsletter Tchibo, ktorý ma bude informovať o aktuálnych kolekciách, súťažiach, zľavách a špeciálnych akciách. Zobraziť vzorový Newsletter tu
Oboznámil/a som sa s dôležitými informáciami v sekcii Podmienky spracovania osobných údajov spoločnosti Tchibo Slovensko spol. s r.o..

Stačí jednoducho zadať e-mailovú adresu a hneď všetko funguje