Schließen
Výrobky
Výrobky z kalendárneho týždňa CW37 2016
Stolná lampa

Stolná lampa

Táto stolná lampa s LED vydávajúcou teplé biele svetlo vytvorí v miestnosti príjemné nepriame osvetlenie. Noha lampy má mäkkú plstenú spodnú stranu, ktorá zabraňuje poškriabaniu nábytku. Integrovaný USB port Táto stolná lampa Vás presvedčí svojím jednoduchým moderným dizajnom. Na nohe lampy sa nachádza USB port na nabíjanie koncových zariadení s USB nabíjacím káblom, ako napríklad smartfónov, tabletov a digitálnych fotoaparátov. Na nohe lampy sa nachádza aj vypínač. Úspora energie vďaka LED Lampa má LED energetickej triedy A+: 12 500 spínacích cyklov. Farebná teplota 3 000 K. Bez nábehového času. Bez stmievania. Dĺžka cca 80 mm, Ø cca 45 mm. Objímka E14. Táto žiarovka nepatrí do domového odpadu. Informácie o likvidácii a zberných miestach vo Vašom okolí nájdete na www.tchibo.sk.

Naposledy v ponuke: CW37/2016  Štýlové bývanie

Odoberať Newsletter Tchibo

Áno, chcem každý týždeň dostávať e-mailom bezplatný Newsletter Tchibo, ktorý ma bude informovať o aktuálnych kolekciách, súťažiach, zľavách a špeciálnych akciách. Zobraziť vzorový Newsletter tu
Oboznámil/a som sa s dôležitými informáciami v sekcii Podmienky spracovania osobných údajov spoločnosti Tchibo Slovensko spol. s r.o..

Stačí jednoducho zadať e-mailovú adresu a hneď všetko funguje