Schließen
Výrobky
Výrobky z kalendárneho týždňa CW5 2017
Stolná lampa

Stolná lampa

Cielené svetlo na čítanie Táto lampa má samostatnú lampičku na čítanie, ktorá zaistí cielené svetlo napríklad pri večernom čítaní v pohodlnom kresle. Táto stolná lampa s LED vydávajúcou teplé biele svetlo vytvorí v miestnosti príjemné nepriame osvetlenie. Noha lampy má mäkkú plstenú spodnú stranu, ktorá zabraňuje poškriabaniu nábytku. Na nohe lampy sa nachádza vypínač. Úspora energie vďaka LED Táto stolná lampa má LED energetickej triedy A+: 12 500 spínacích cyklov. Farebná teplota 3 000 K. Bez nábehového času. Bez stmievania. Dĺžka cca 86 mm, Ø cca 45 mm. Objímka E27. Táto žiarovka nepatrí do domového odpadu. Informácie o likvidácii a zberných miestach vo Vašom okolí nájdete na www.tchibo.sk.

Naposledy v ponuke: CW5/2017  Nábytok & Bytové doplnky

Odoberať Newsletter Tchibo

Áno, chcem každý týždeň dostávať e-mailom bezplatný Newsletter Tchibo, ktorý ma bude informovať o aktuálnych kolekciách, súťažiach, zľavách a špeciálnych akciách. Zobraziť vzorový Newsletter tu
Oboznámil/a som sa s dôležitými informáciami v sekcii Podmienky spracovania osobných údajov spoločnosti Tchibo Slovensko spol. s r.o..

Stačí jednoducho zadať e-mailovú adresu a hneď všetko funguje