Schließen
Výrobky
Výrobky z kalendárneho týždňa CW43 2016
Stierka na čistenie čelného skla

Stierka na čistenie čelného skla

Aby ste po ceste mohli jazdiť bezpečne, je dôležité, aby ste mali dobrý výhľad. Ten si udržíte len vtedy, ak budete čelné sklo pravidelne čistiť aj z vnútornej strany. Vďaka tejto stierke na čistenie skla je to hračka. Optimálne čistenie Stierka na čistenie skla vďaka kvalitnému a jemnému mikrovláknu, ktoré rozpúšťa prach a nečistotu a zachytáva kondenzovanú vodu, sklo optimálne vyčistí. Premyslená obsluha Stierka sa dá vďaka jej trojuholníkovému tvaru obzvlášť dobre použiť v oblasti rohov a za spätným zrkadlom. Rukoväť a hlava sa dajú sklopiť a priestorovo úsporne uložiť napríklad do priehradky na rukavice. Návleky z mikrovlákna sa dajú jednoducho vyprať v práčke.

Naposledy v ponuke: CW43/2016  Zabezpečenie pre auto & dom

Odoberať Newsletter Tchibo

Áno, chcem každý týždeň dostávať e-mailom bezplatný Newsletter Tchibo, ktorý ma bude informovať o aktuálnych kolekciách, súťažiach, zľavách a špeciálnych akciách. Zobraziť vzorový Newsletter tu
Oboznámil/a som sa s dôležitými informáciami v sekcii Podmienky spracovania osobných údajov spoločnosti Tchibo Slovensko spol. s r.o..

Stačí jednoducho zadať e-mailovú adresu a hneď všetko funguje