Schließen
Výrobky
Výrobky z kalendárneho týždňa CW34 2016
Statív na fotoaparát

Statív na fotoaparát

Statív patrí k základnej výbave každého ambiciózneho fotografa. Tento statív na fotoaparát je vhodný aj na profesionálne použitie. Zabraňuje rozmazaniu fotografií a zaisťuje stabilitu na nerovných povrchoch. Stabilitu ešte zvyšujú gumové nožičky. Tento kvalitný trojnohý statív sa dodáva s úložnou taškou, v ktorej ho možno pohodlne prenášať. Dokonalé nasmerovanie vďaka rôznym možnostiam nastavenia 3D hlava umožňuje dokonalé nasmerovanie pre snímky na šírku aj na výšku. Rýchlosvorky pomáhajú pri zaistení nôh v každej polohe. Statív možno používať aj ako plnohodnotný statív s jednou nohou, centrálny stĺpik je vyberateľný. Vrátane rýchlupínacej dosky Priložená rýchloupínacia doska sa upevní pod fotoaparát a umožňuje rýchle a jednoduché nasadenie fotoaparátu na hlavu statívu. Uľahčí sa tým prechod z fotografovania voľnou rukou na fotografovanie so statívom.

Naposledy v ponuke: CW34/2016  Koniec letných zliav

Odoberať Newsletter Tchibo

Áno, chcem každý týždeň dostávať e-mailom bezplatný Newsletter Tchibo, ktorý ma bude informovať o aktuálnych kolekciách, súťažiach, zľavách a špeciálnych akciách. Zobraziť vzorový Newsletter tu
Oboznámil/a som sa s dôležitými informáciami v sekcii Podmienky spracovania osobných údajov spoločnosti Tchibo Slovensko spol. s r.o..

Stačí jednoducho zadať e-mailovú adresu a hneď všetko funguje