Schließen
Výrobky
Výrobky z kalendárneho týždňa CW36 2015
Štandardný šijací stroj s voľným ramenom »SINGER® Simple 3232«

Štandardný šijací stroj s voľným ramenom »SINGER® Simple 3232«

Šijací stroj »SINGER® Simple 3232« je ideálnym štartovacím modelom. Má prehľadne definovaný výber programov a svojou jednoduchou obsluhou je vhodný aj pre začiatočníkov. Dĺžka a šírka stehu je variabilná, pričom dĺžku stehu možno nastaviť na max. 4,2 mm a šírku na max. 4,5 mm. Vrátane návodu na obsluhu. 32 šijacích programov: 6 základných stehov vrátane stehu na gombíkovú dierku 19 ozdobných stehov 7 pružných stehov Bohaté príslušenstvo: Šijací stroj má integrovaný box s príslušenstvom, ktorý obsahuje základné šijacie potreby: štandardnú šijaciu pätku, zipsovú pätku, pätku na gombíkovú dierku, pätku na prišívanie gombíkov, skrutkovač, štetec, olej, páradlo, 1 sortiment ihiel, 3 cievky, vodidlo na okraj/quilt, kryt na prenášanie stroja, veľký a malý držiak nití. Vrátane mäkkého krytu na chránené uschovávanie.


Odoberať Newsletter Tchibo

Áno, chcem každý týždeň dostávať e-mailom bezplatný Newsletter Tchibo, ktorý ma bude informovať o aktuálnych kolekciách, súťažiach, zľavách a špeciálnych akciách. Zobraziť vzorový Newsletter tu
Oboznámil/a som sa s dôležitými informáciami v sekcii Podmienky spracovania osobných údajov spoločnosti Tchibo Slovensko spol. s r.o..

Stačí jednoducho zadať e-mailovú adresu a hneď všetko funguje