Schließen
Výrobky
Výrobky z kalendárneho týždňa CW52 2016
Športové šortky

Športové šortky

Cool model na teplejšie dni. Tieto športové šortky umožňujú vďaka svojmu elastickému vrchnému materiálu dostatočnú voľnosť pohybu pre intenzívny tréning. Vďaka tunelovému sťahovaniu na vnútornej strane pása a všitým slipom majú veľký náskok aj v otázke pohodlia. Patria do kategórie športového oblečenia, ktoré je vhodné na každý druh športu, a v chladnom počasí sa dajú kombinovať s hrejivými bežeckými nohavicami. Funkčný materiál pre príjemnú telesnú klímu Bežecké oblečenie s úpravou DryActive Plus je priedušné a dobre odvádza vlhkosť. Diely zo sieťoviny týchto športových nohavíc navyše zaisťujú príjemnú telesnú klímu. Praktické detaily Miesto na kľúče alebo drobné sa nájde v malom zadnom vrecku na zips. Okrem toho majú tieto šortky vpredu reflexnú potlač, vďaka ktorej Vás bude lepšie vidno, a elastické lemovanie na koncoch nohavíc.

Naposledy v ponuke: CW52/2016  Buďte fit v novom roku!

Odoberať Newsletter Tchibo

Áno, chcem každý týždeň dostávať e-mailom bezplatný Newsletter Tchibo, ktorý ma bude informovať o aktuálnych kolekciách, súťažiach, zľavách a špeciálnych akciách. Zobraziť vzorový Newsletter tu
Oboznámil/a som sa s dôležitými informáciami v sekcii Podmienky spracovania osobných údajov spoločnosti Tchibo Slovensko spol. s r.o..

Stačí jednoducho zadať e-mailovú adresu a hneď všetko funguje