Schließen
Výrobky
Výrobky z kalendárneho týždňa CW17 2017
Športová taška s popruhom na podložku

Športová taška s popruhom na podložku

Športová taška s popruhom na podložku Na jogu, do fitnes štúdia – alebo oboje? Táto športová taška má popruhy s nastaviteľnou šírkou na uchytenie podložky na jogu alebo cvičenie, veľký hlavný priestor so zapínaním na zips a veľa ďalších praktických priehradiek na športové oblečenie, obuv, fľašu na pitie a iné potreby: Bočné vrecko na zips, napr. na obuv Bočné vrecko zo sieťoviny, napr. na fľašu na pitie Vnútorné vrecko na zips Taška z ľahkého a odolného materiálu Vrchný materiál športovej tašky odpudzuje vodu a je ľahký a odolný. Dno má ľahkú výstelku. 2 možnosti nosenia Športová taška sa dá nosiť v ruke vďaka dvom držadlám alebo pohodlne na ramene vďaka odnímateľnému popruhu s nastaviteľnou dĺžkou a protišmykovou výstužou.

Naposledy v ponuke: CW17/2017  Štýlovo a v skvelej forme

Odoberať Newsletter Tchibo

Áno, chcem každý týždeň dostávať e-mailom bezplatný Newsletter Tchibo, ktorý ma bude informovať o aktuálnych kolekciách, súťažiach, zľavách a špeciálnych akciách. Zobraziť vzorový Newsletter tu
Oboznámil/a som sa s dôležitými informáciami v sekcii Podmienky spracovania osobných údajov spoločnosti Tchibo Slovensko spol. s r.o..

Stačí jednoducho zadať e-mailovú adresu a hneď všetko funguje