Schließen
Výrobky
Výrobky z kalendárneho týždňa CW13 2017
Športová podprsenka

Športová podprsenka, extra silná opora

Účinná kombinácia materiálov Táto športová podprsenka je výnimočne účinná – poskytuje spoľahlivú oporu aj pri najvyššej záťaži. Materiál z vlákna COOLMAX® zaisťuje vyváženú telesnú klímu, vďaka elastanu je podprsenka pružnejšia, perfektne sedí a dobre drží tvar. Spodné a bočné diely, ramienka a mostík sú z priedušnej sieťoviny. Funkčný strih Funkčný strih s vykrojeným chrbtom, podpornou konštrukciou pod prsiami, dvojitými košíčkami a flexibilnými tyčinkami poskytuje extra silnú oporu – ideálne pre všetky ženy, ktoré sa venujú pohybovo intenzívnym športom. Aby podprsenka pohodlne sedela, má obzvlášť široké, podšité ramienka s nastaviteľnou dĺžkou a mäkkou silikónovou vložkou a výnimočne mäkké trojradové zapínanie Soft Seal® na háčiky, príjemné na telo.

Naposledy v ponuke: CW13/2017  Beh a fitness

Odoberať Newsletter Tchibo

Áno, chcem každý týždeň dostávať e-mailom bezplatný Newsletter Tchibo, ktorý ma bude informovať o aktuálnych kolekciách, súťažiach, zľavách a špeciálnych akciách. Zobraziť vzorový Newsletter tu
Oboznámil/a som sa s dôležitými informáciami v sekcii Podmienky spracovania osobných údajov spoločnosti Tchibo Slovensko spol. s r.o..

Stačí jednoducho zadať e-mailovú adresu a hneď všetko funguje