Schließen
Výrobky
Výrobky z kalendárneho týždňa CW1 2016
Športová podprsenka

Športová podprsenka

Táto podprsenka je perfektnou univerzálnou podprsenkou pre náročné športovkyne. Je ideálna napríklad na nordic walking, behanie a iné kondičné a vytrvalostné športy, pretože umožňuje neobmedzenú aktivitu aj pri vysokom zaťažení. Vďaka vláknu TACTEL® je veľmi príjemná na telo, odolná a priedušná. Výborne sa nosí a perfektne sedí vďaka dvojvrstvovým, tvarovaným košíčkom s vnútornou vrstvou z materiálu Spacer s vláknom COOLMAX® a vykrojenému chrbtu so všitým dielom zo sieťoviny. Podprsenka má vpredu podložený zips s ochranou bežca a veľmi ľahko sa oblieka a vyzlieka. Dokonalé prispôsobenie Dĺžka mäkkých, elastických ramienok sa dá upraviť podľa potreby. Dodatočnú oporu poskytuje mäkká guma pod prsiami.

Naposledy v ponuke: CW1/2016  Zabehajte si!

Odoberať Newsletter Tchibo

Áno, chcem každý týždeň dostávať e-mailom bezplatný Newsletter Tchibo, ktorý ma bude informovať o aktuálnych kolekciách, súťažiach, zľavách a špeciálnych akciách. Zobraziť vzorový Newsletter tu
Oboznámil/a som sa s dôležitými informáciami v sekcii Podmienky spracovania osobných údajov spoločnosti Tchibo Slovensko spol. s r.o..

Stačí jednoducho zadať e-mailovú adresu a hneď všetko funguje