Schließen
Výrobky
Výrobky z kalendárneho týždňa CW52 2016
Športová podprsenka

Športová podprsenka

Z priedušného funkčného materiálu Aj keď sa pri športe zapotíte, táto obzvlášť mäkká a ľahká podprsenka s vláknom TACTEL® sa postará o to, aby ste sa cítili príjemne. Funkčný materiál je príjemný na telo, odolný a priedušný. Vďaka elastanu je podprsenka vysokoelastická, dokonale padne a dobre drží tvar. Maximálne pohodlie a ľahká opora Športová spodná bielizeň sa nesmie zarezávať a musí dobre sedieť. Tak ako táto športová podprsenka bez rušivých bočných švov, ktorá sa vďaka rôzne pleteným zónam a širokej, elastickej gume pod prsiami prispôsobí každému pohybu a poskytuje optimálnu oporu pri všetkých menej náročných športoch. Má ramienka s nastaviteľnou dĺžkou a neobyčajne mäkké, trojradové zapínanie SoftSeal® na háčiky.

Naposledy v ponuke: CW52/2016  Veľký zimný výpredaj

Odoberať Newsletter Tchibo

Áno, chcem každý týždeň dostávať e-mailom bezplatný Newsletter Tchibo, ktorý ma bude informovať o aktuálnych kolekciách, súťažiach, zľavách a špeciálnych akciách. Zobraziť vzorový Newsletter tu
Oboznámil/a som sa s dôležitými informáciami v sekcii Podmienky spracovania osobných údajov spoločnosti Tchibo Slovensko spol. s r.o..

Stačí jednoducho zadať e-mailovú adresu a hneď všetko funguje